location

ClickLease

profesjonalna obsługa leasingowa, wynajem długoterminowy i kredyty samochodowe

1241

Podpisanych umów leasingu

61

Złożonych wniosków w tym tygodniu

133

Zakupionych samochodów w ostatnim kwartale

Nazywam się Mariusz Dobosz,

Jestem brokerem specjalizującym się w leasingu, wynajmie długoterminowym oraz kredytach samochodowych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz osiągnięte w minionych latach liczne sukcesy stały się dla mnie dodatkowym motorem napędowym, motywacją do dalszego rozwoju. Postanowiłem zatem wykorzystać zdobytą w tym okresie wiedzę i zostać liderem w branży.

Czym zajmowałem się do tej pory?

Przez ostatnie pięć lat, miałem przyjemność współpracować z firmą XX -leasing na stanowisku Dyrektor Oddziału w Gliwicach. To właśnie tam moja kariera nabrała większego tempa, co już po sześciu miesiącach zostało docenione dyplomem za najszybciej osiągniętą rentowność w całej historii XX-leasing. Po roku działalności na kierowniczym stanowisku zostałem Członkiem Rady Rozwoju.

Moje zaangażowanie w rozwój firmy oraz stuprocentowe poświęcenie się wykonywanym obowiązkom najlepiej odzwierciedlają nagrody za bardzo dobre wyniki sprzedaży w latach 2015-2019 oraz zajmowane niezmiennie od trzech lat miejsce w czołówce trzech najlepszych oddziałów w całej Polsce.

Co gwarantuję moim Klientom?

  • Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność działań, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży brokerskiej
  • Kompleksowość usług oraz załatwienie wszystkich formalności od A do Z
  • Najkorzystniejsze i najniżej oprocentowane oferty leasingowe i kredytowe dostępne na rynku
  • Stały kontakt, wsparcie i pomoc
  • Bezpieczeństwo transakcji – pełną dyskretność oraz poufność, przestrzeganie tajemnicy bankowej oraz ochrony danych osobowych
  • Satysfakcję i zadowolenie z doboru zgodnej z ich oczekiwaniami oferty

W swoich działaniach zawsze kieruję się dobrem i interesami Klienta. Niezmiernie szanuję także zaufanie, jakim zostaję obdarzany, dlatego też wszystkie czynności wykonuję zgodnie z etyką zawodu, w sposób fachowy i kompletny.

Zapraszam do współpracy ze mną.

Co nas wyróżnia?

Hurtownia leasingu, a wielkość ma znaczenie!

ClickLease to grupa doświadczonych, niezależnych brokerów, zajmujących się finansowaniem poprzez leasing, wynajem długoterminowy, kredyt lub pożyczkę. Mamy wynegocjowane  najkorzystniejsze warunki finansowania.

Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu.

Nie trać czasu na formalności! Zajmij się swoim biznesem, a my zajmiemy się kompleksową obsługą. Jesteśmy w stałym kontakcie od momentu pierwszej wizyty i pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Nie trać czasu na porównywanie ofert w bankach! Dzięki innowacyjnemu systemowi, aktualizowane są one dla nas codziennie, dzięki czemu masz pewność, że zaoferujemy Tobie tą najkorzystniejszą. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o niej pierwsi.

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Masz pewność, że złożymy wniosek prawidłowo! Znamy kryteria jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosku, dlatego potrafimy dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych.

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty –

Doradzimy rzetelnie i profesjonalnie! Mamy świadomość jak ważny jest dobór finansowania pod względem korzyści podatkowych i rachunkowych. Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski.

Nasi doradcy są mobilni, szanują czas klientów i dojadą w dowolne miejsce w Polsce.

    Zapraszamy do kontaktu