location

Referencje

Zadowolenie klienta to nasze paliwo, bez niego nie byłoby tej firmy.  Poniżej ostatnie opinie o naszej pracy.

Referencje

Zadowolenie klienta to nasze paliwo, bez niego nie byłoby tej firmy.  Poniżej ostatnie opinie o naszej pracy.

„Bardzo polecam współpracę z firmą, Pan Michał podchodzi do swojej pracy z bardzo dużą starannością  i zaangażowaniem, po prostu profesjonalista, 100% polecam :)”

Anna Gorzelak

Z polecenia trafiłem do Pana Mariusza i również szczerze polecam. Cała procedura przebiegła sprawnie i bez problemów.

Dariusz M.

„Jestem zadowolony ze współpracy. Bardzo miła obsługa. Pan Mariusz wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem. Chętnie polecę każdemu”

FIRMA SZKOLENIOWA RADZIEJOWSKI KRZYSZTOF, Częstochowa, NIP: 5731136018

„Szybka i profesjonalna obsługa POLECAM 100%.”

Piotr Skoczylas

„ Współpracę z firmą jak i z panem Mariuszem Doboszem oceniam bardzo wysoko. Pan Mariusz jest profesjonalistą w tym co robi, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Potrafi świetnie doradzić, jest bardzo pomocny i zaangażowany we współpracę po dzień dzisiejszy. Takie osoby jak pan Mariusz powinny pracować we wszystkich instytucjach związanych z doradztwem i nie tylko. Na pewno chętnie i z przyjemnością podejmę się kolejnej współpracy w przyszłości. Wszystkim gorąco polecam”

Kinga Mrowiec z KARTO TRADE sp. z o.o. , Zabrze, NIP: 6482766659

„Przeanalizowaliśmy kilka ofert. Wybraliśmy najkorzystniejszą, którą zaoferował Pan Mariusz Dobosz. Usługa przebiegła szybko, sprawnie i kompetentnie.”

MK Event Studio Marta Błachut, Lipowa, NIP: 5532340727

Współpraca z doradca leasingowym panią Dorotą Kasprzyk przebiegła bardzo dobrze. Była zaangażowana na każdym etapie mojej sprawy, bardzo pomocna i elastyczna co do godzin spotkań. Jestem zadowolona z obsługi oraz przebiegu transakcji. Polecam”

„SzumGum” Sabina Szymańska Nip:7941828309

Polecam Pana Mariusza za profesjonalne podejście i dbałość o klienta. Cała procedura leasingowa przebiegła płynnie i w miłej atmosferze. W przyszłości na pewno skorzystam z Pana usług 🙂

Biuro Rachunkowe TAXFIT NIP: 9691586236

„Korzystałem z usług leasingowych oddziału w Rzeszowie.Współpraca z panią Dorotą Kasprzyk była sprawna i profesjonalna. Temat był nie typowy, ponieważ przedmiotem leasingu był samochód z obszaru USA.Pani Dorota wyszukała firmę leasingową która przyznała finansowanie, była pomocna na każdym etapie mojej sprawy. Bardzo sprawnie odpowiada na moje zapytania, służy pomocą. Jestem zadowolony z podjętej współpracy i kompleksowego doradztwa.Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Polecam”WISCOM Rafał Michalczyk Nip: 8671967319

„ Jestem zadowolony ze współpracy z doradcą i firmą. Cała transakcja przebiegła dość sprawnie. Nie miałbym oporów, żeby podjąć współpracę po raz drugi”

Home Master Sp. z o.o. , Grzegorz Kędzierski, Będzin, NIP: 6252450912

„Brałem u Państwa samochód, jestem bardzo zadowolony z usług, miła obsługa, bardzo dobre doradztwo. gorąco polecam !”

ascholix

„ Założyłem działalność i jest to moja pierwsza współpraca z firmą leasingową. Zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie przez pana Mariusza Dobosza. Wszystko zostało dla mnie dokładnie przygotowane, o nic nie musiałem się martwić. Dodatkowo udzielono mi pełnych informacji i wszystko w razie pytań wytłumaczono. Czułem się bardzo komfortowo i cieszę się, że firma mi zaufała. Chętnie polecam innym przedsiębiorcom i moim znajomym”

Jago Jarosław Gołębiowski, Czerwionka-Leszczyny, NIP: 6422470122

„Bardzo mila i konkretna osoba! Pomaga z kazda trudnoscia. Polecam serdecznie.”

Klaudia Łyko

Z usług Pani Doroty Kasprzyk Dyrektora Oddziału w Rzeszowie skorzystałem po raz pierwszy. Wszystkie formalności związane z leasingiem, ubezpieczenie i rejestracją samochodu zostały załatwione szybko i sprawnie. Pani Dorota znalazła mi samochód o parametrach jakich szukałem. Zaproponowała firmę leasingową w której otrzymałem finansowanie na bardzo korzystnych warunkach. Przyjechała podpisać umowę do siedziby mojej firmy, przez co zaoszczędziłem dużo czasu. Same superlatywy. Gorąco polecam Panią Dorotę z Oddziału w Rzeszowie.

MZ Partner Michał Ździoch  NIP:9182012308

Super Profesjonaliści doradzą, pomogą znajdą najlepsze rozwiązanie i sfinalizowanie transakcji i 100 % zadowolenia. Polecam.
Szef tego oddziału to prawdziwy cudotwórca z rzeczy niemożliwych to tylko do niego.

Rafał R.

„Bardzo profesjonalnie podejście do klienta. Konkurencyjna oferta. Bardzo dobre ceny. Polecam.”

San Sebastian

Wszystko przebiegło SZYBKO i sprawnie. Same pozytywy pod adresem Pani Doroty Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie. Była pomocna na każdym etapie sprawy, jak również podczas trwania leasingu. Pomogła również przy odnowieniu ubezpieczenia w kolejnym roku. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM Panią Dorotę z Oddziału  w Rzeszowie.

KIMP Paweł Pudło NIP: 8132794372

„Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Wszystko naprawdę było super. Pan Mariusz jest bardzo kompetentną osobą. Świetny doradca, pomógł mi wszystko załatwić. Współpracę z nim w skali od 1-10 oceniam na 11! Chętnie podejmę się kolejnej współpracy. Wszystkim bardzo polecam”

USŁUGI TRANSPORTOWE – ANDRZEJ TARAS, Stalowa Wola, NIP: 7361160160

„Jestem zadowolony z usług. Wszystko przebiegło sprawnie, nie mam zastrzeżeń. Rzetelna firma i doradca. Chętnie nawiążę współpracę na tych samych warunkach, bo są dla mnie satysfakcjonujące.”

PIOTR KOZIOŁ, JAROSŁAW BYKOWSKI TECHEM SPÓŁKA CYWILNA, Chorzów, NIP: 6272681721

„Jestem zadowolony z poziomu usług jaki zaoferowała mi firma. W przyszłości będę chciał również skorzystać z jej usług.”

ELINFO SYSTEM Dariusz Zaczkowski, Gliwice, NIP: 9690119308

Leasing załatwiony szybko, sprawnie i w miłej atmosferze 🙂 Duża dbałość o klienta. Kolejny raz zwróciliśmy się do Pana Mariusza, bo naprawdę warto! Polecamy 🙂
Katarzyna Sz.

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Michałem. Zorganizował mi szybko leasing i wyszukał samochód z dużym rabatem. Polecam w 100%”

Mariusz Lang

„Współpracę z panem Mariuszem Dobosz i firmą oceniam na bardzo wysokim poziomie. Pan Mariusz wykazał się profesjonalizmem, świetnym doradztwem. Wszystko załatwił tak jak chciałam, pełna kompetencja. Fantastyczne podejście do Klienta i świetna współpraca. Polecam” „TELLY TRANS” BOGUMIŁA PENKALA

„TELLY TRANS” BOGUMIŁA PENKALA, PILSZCZ, NIP: 7481528013

Mieliśmy ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy w Gliwicach. Zostaliśmy potraktowani jako klienci wzorowo i szybko. Chcielibyśmy tą drogą serdecznie podziękować za to pracownikom i osobiście Panu Mariuszowi Doboszowi . Jeśli kiedykolwiek w przyszłości będziemy szukać do naszej firmy formy finansowania to nasze kroki skierujemy ponownie do Gliwic. Pięknie się kłaniamy i bardzo polecamy firmę.

FIRMA IRENA BATKO FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA ANGATEX NIP 549-12-52-764

„Profesjonalne doradzanie i dobranie odpowiedniego rozwiązania do moich oczekiwań. Polecam Pana Michała”

Mateusz Komorek

„Mogę wszystkim polecić doradców leasingowych z Oddziału w Rzeszowie. To mój kolejny leasing zrealizowany przy ich pomocy. Bardzo rzetelni Doradcy. Pomogli sprawnie wyszukać nowy pojazd o parametrach których oczekiwałem. Dobrali firmę leasingową według moich oczekiwań, włącznie z ubezpieczeniem OC/AC. Wszystko udało mi się zrobić na odległość, przez co mogłem zaoszczędzić dużo czasu. Kontaktowałem się przez telefon i e-maila, jedynie podpisanie umowy nastąpiło podczas bezpośredniego spotkania. Zawsze pomocni na początku jak i w trakcie leasingu.”

MODESTAL RAFAŁ PRZYBYŁA NIP:6861506431

Korzystamy z ich usług i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Przed transakcją a co najważniejsze również po wszystko w jak najlepszym porządku. Szczerze polecam!!!

Wojciech P.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie. Na każdym kroku bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta. Współpraca w miłej atmosferze. Było dużo pracy i wiele wątpliwości ale na każdym etapie mogłam liczyć na fachową pomoc i wsparcie. Dodatkowo Pani Dorota przygotowała mi bardzo korzystną ofertę ubezpieczenia OC/AC i GAP. Pomogła przy przeprowadzeniu CESJI leasingu i wszystkich zawiłych formalnościach z tym związanych. Zdecydowanie polecam innym przedsiębiorcom.

Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR Małgorzata Jucha NIP:8132737635

„Naprawdę polecam p. Michała jest kompetentny w swoim zawodzie.”

bakamax

Jeżeli szukasz najlepszego leasingu, to skieruj  swoje kroki do Pani Doroty Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie. Szybko znalazła dla mnie samochód. Przedstawiła kilka wariantów finansowania. Wybrany Bank i oferta okazały się strzałem w dziesiątkę. Mogłem liczyć na doradztwo poza standardowymi godzinami pracy. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm i kompleksowość.

Firma Aleksander Kurdziel Rzeszów NIP 8132945457

„ Skorzystałem z usług firmy i doradztwa Pana Mariusza Dobosza i jestem bardzo zadowolony. Pan Mariusz rewelacyjnie przeprowadził całą transakcję leasingową, był i jest bardzo pomocny do tej pory. Z chęcią podejmę kolejną współpracę przy nadarzającej się okazji. Wszystkim polecam” Marek Małek

Abo-Pharm Sp. z o.o., Gliwice, NIP:6482766085

Bardzo fachowe doradztwo, szczerze polecam, leasing, to nie tylko płatność rat, ale trzeba również mieć świadomość, za co płacimy i jakie są dodatkowe opłaty. Najniższe raty nie są jednoznacznie wyznacznikiem najlepszego leasingu. Osobiście miałem przyjemność kontaktować się z Panem Mariuszem Doboszem – fachowo, krótko i na temat.
POLECAM

Grzegorz P.

Dziękuję firmie za szybkie i profesjonalne załatwienie spraw i wynegocjowanie jeszcze lepszego rabatu na zakup nowego auta w salonie! polecam wszystkim!

SMOVE SP Z O O NIP: 9691611069

„Pełen profesjonalizm:) Wszystkie formalności załatione wciągu jednego dnia. Bardzo dobry kontakt.”

Michał Ochocki

„Współpracę z firmą odbieram dobrze i nie mam nic do zarzucenia. Transakcja przebiegła sprawnie i jestem bardzo zadowolona. Chętnie podejmę kolejną i wszystkim polecam”
ProActive Ewa Błachut, Lipowa, NIP: 5532327425

Polecam współpracę z Panem Mariuszem.
Michał W.

„Polecam oddział w Częstochowie. Pełen profesjonalizm. Pan Michał – doradca rzetelny i pomocny, a współpraca z nim przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim!!!”

Ilona Ziemba

Załatwiają maksa dla klienta 🙂 warunki dużo lepsze niż w salonach. Ta współpraca po prostu się opłaca! =)

Zdecydowanie Polecam
Duże M Duże J

„Oddział Częstochowa działa bardzo sprawnie i solidnie. W mojej ocenie pełen profesjonalizm. Wszystkie warunki leasingowe jasne i zgodne ze wszelkimi zapisami umowy. Finansowanie przyznane bez zbędnej zwłoki. Polecam każdemu przedsiębiorcy.”

Marcin Jasek

Zawarcie umowy leasingu i cała transakcja przebiegła błyskawicznie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Przy kolejnej potrzebie dofinansowania leasingiem będę już wiedział do kogo się zwrócić.”

Klub Inwestorów Sp. z o.o., Częstochowa, NIP: 9492198827

W poszukiwaniu konkretnego modelu auta – z Kielc zagnało mnie aż na Śląsk. Sprzedawca z którym miałem się spotkać polecił Pana Mariusza. Niestety zawiodłem się na autach które oglądałem ale pojechałem do innej firmy. Udało mi się znaleźć wymarzone auto i resztą – zajął się Pan Mariusz! Można powiedzieć, że zależało mi na dobrym i SZYBKIM leasingu i się udało bez najmniejszego problemu. Mogę dodać, że wszystkie wątpliwości co do umowy zostały telefonicznie rozwiane (nawet w niedzielę). Przy odbiorze auta czekały na mnie już wszystkie dokumenty z oddziału w Gliwicach. Podziękowania należą się też przesympatycznej Pani Ani i Pani Gabrieli 🙂 POLECAM wszystkim! Leasing na odległość? – bez obaw!

Krzysztof Hada KD GROUP, NIP: 9590078521

Pełen profesjonalizm, fachowość w każdym calu, świetny kontakt. Załatwiają nawet najbardziej udziwnione warunki jakie się im postawi. Z czystym sumieniem polecam Go-leasing Gliwice a w szczególności pana Mariusza i panią Annę.

Micha B.

„Polecam, świetny kontakt , rzeczowe podejście do sprawy i mojego problemu .”

Damian Sowiński

Cała transakcja jak i współpraca z doradcą panią Dorotą Kasprzyk z oddziału w Rzeszowie przebiegła szybko i sprawnie .Od samego początku pomocna przy wyborze pojazdu, finansowania w leasingu konsumenckim oraz ubezpieczenia. Nie zawiodłam się polecam.

Katarzyna Pawlak

szybko, sprawnie podpisany leasing. Bezproblemowa obsługa. Szczerze polecam współpracę w zakresie leasingu…

CAVER BIURO RACHUNKOWE, NIP: 5472130994

„Jestem zadowolony z obsługi całej transakcji i podpisania umowy leasingowej. Umowa została zawarta bezproblemowo, a do całej usługi nie mam zastrzeżeń.”

PHU OBSESSION KRZYSZTOF DUSZA, Żernica, NIP: 9691442069

„Zdecydowanie polecam współpracę z p. Michałem Kasprzyk, profesjonalny na każdym etapie. Leasing poszedł bardzo sprawnie, na pewno jeszcze skorzystamy!”

Gabriela Hulbój

Miałem przyjemność być obsługiwany przez Pana Mariusza, wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, w pełni profesjonalnie. Polecam.

Krzysztof M.

„Współpraca z firmą przebiegła prawidłowo, bez żadnych zastrzeżeń. Pan Mariusz Dobosz przeprowadził wszystko sprawnie. Chętnie podejmę się kolejnej współpracy w przyszłości. Polecam firmę i doradcę.”

Damian Cuglowski ATZ polska Sp. Z o.o. , Gliwice, NIP: 6312657931

Pan Paweł jest najlepszy, szybki kontakt i jeszcze szybsza realizacja, decyzja jeszcze tego samego dnia, a autko odebrane 3 dni później. Polecam w 100%

J.B.

Szczerze mogę polecić firmę każdemu. Rewelacyjny kontakt, świetna współpraca, a na każde moje pytanie znali odpowiedź. Polecam

Dariusz Sz.

„Polecam współpracę z Panem Michałem. Uczciwość i dobre podejście to ludzi to cechy ktore pozwalają na fajną współpracę.”

Daniel Świtała

Skorzystałem z metody finansowania inwestycji kredytem gotówkowym. Jestem zadowolony ze sprawności obsługi a przede wszystkim z szybkości uzyskania środków pieniężnych, mając na uwadze przedłużające się procedury bankowe.

Marcin Kuczka, Gliwice

„ Współpraca z firmą przebiegła bardzo fajnie. Doradca przeprowadził wszystko prawidłowo i sprawnie. Chętnie skorzystam ponownie z ofert firmy.”

Grzegorz G. BIURO FINANSOWE „PROFIT” JAKONIUK DANUTA, Knurów, NIP: 9690400181

Pełen profesjonalizm, duża oferta, najlepszy doradca z jakim miałem do czynienia. Zdecydowanie polecam Pana Mariusza Dobosz, dyrektora oddziału.

EXEO Group NIP: 7010363268

Polecam, sprawnie załatwiony leasing auta a dodatkowo ubezpieczenie i GAP.

Piotr Kowalski Nip: 7941742714

„Rekomenduję firmę za profesjonalne podejście do klienta, rzetelność, fachowe doradztwo i szybkość wykonani usługi. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam, raz jeszcze polecając.”

Kamila Sowa

„Współpraca z firmą przebiegła dobrze i bezproblemowo. Jestem zadowolony z usług świadczonych przez firmę. Polecam.”

Alusolution Tomasz Jendroszczyk, Międzyrzecze Górne, NIP: 9372676135

„Pan Michał osoba bardzo otwarta i oddana sprawie i każda przeszkoda była rozwiązywana błyskawicznie . Dziekuje serdecznie za owocna współpracę i polecam każdemu !!!!!”

Adam Marczak

Założyłem działalność gospodarczą i to był mój pierwszy leasing. Zostałem bardzo profesjonalnie obsłużony przez doradców z Oddziału w Rzeszowie. Przedstawili mi kilka ofert na samochody które były obiektem moich zainteresowań. Jednym z nich już jeżdżę bo szybko pomogli mi uzyskać leasing zgodnie z moimi oczekiwaniami. Otrzymałem również  bardzo atrakcyjne ubezpieczenie samochodu OC/AC wraz z Assistance. Dodatkowo samochód został przetransportowany z Warszawy do Rzeszowa gdzie bezstresowo go odebrałem. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Super obsługa polecam wszystkim.

Firma RicoKlima Paweł Reizer Łańcut NIP 8151514238

„Jestem początkującym przedsiębiorcą i otrzymałem wsparcie od Pana Mariusza z zarówno przed jak i po zawarciu umowy leasingowej.”

LARWA TRANS ŁUKASZ MEŁECH, Gliwice, NIP: 6312507597

„ Współpracę z firmą i panem Mariuszem Doboszem odbieramy rewelacyjnie. Cała transakcja przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Pan Mariusz był bardzo pomocny, odpowiadał na każde pytania i telefony. Obsługiwał nas wzorowo, praktycznie wszystko było przygotowane i odbyło się bez wielu naszych przyjazdów. Nie spodziewaliśmy się tak dobrej obsługi. Chętnie skorzystamy jeszcze raz z oferty przy kolejnym zakupie. Z czystym sumieniem polecamy firmę i Pana Mariusza Dobosza”

PENTAGRA PRO Sp. z o.o. , Radzionków, NIP: 6452538250

To był mój pierwszy leasing. Pani Dorota Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie, szybko pomogła mi wyszukać pojazd, profesjonalnie dobrała firmę leasingową która spełniła moje oczekiwania finansowe. Otrzymałem również  bardzo atrakcyjne ubezpieczenie samochodu OC/AC wraz z Assistance. Przyjechała podpisać umowę do siedziby mojej firmy. Wszystkiego dopilnowała, na każdym etapie informowała mnie o postępach w sprawie. Jeżeli poszukujesz samochodu lub leasingu i zależy ci na czasie, to zdecydowanie polecam Panią Dorotę. Profesjonalnie i szybko.

Firma Remontowo Budowlana Grzegorz Pyzik Nip: 8711683782